Usługi fryzjerskie

Stylizacja kobieca
Przy zmianie fryzury, niejednej kobiecie towarzyszą liczne obawy. Dlatego naszym pierwszym zadaniem jest uważne wsłuchanie się w Jej potrzeby. Następnie dopasowujemy fryzurę do kształtu twarzy, charakteru i typu osobowości. Dopiero zestawienie konkretnych oczekiwań z umiejętnościami fryzjerów gwarantuje zadowalający efekt i dobre samopoczucie Klientki.

W Klinice Fryzjerstwa i Urody Wdowiak zwykła wizyta u mistrzów nożyczek staje się formą relaksu i odpoczynku.

STRZYŻENIE I STYLIZACJA

Włosy krótkie – od 70 zł* Włosy średniej długości – od 80 zł* Włosy długie – od 100 zł*

Podążając za zmieniającymi się trendami, wykorzystujemy najnowsze technologie. Oprócz tradycyjnego strzyżenia oferujemy także cięcia za pomocą,”gorących nożyczek”.

„Nożyczki na gorąco”

Strzyżenie za pomocą zaawansowanej technologii nożyczek Jaguar zamienia zwykłe obcinani w terapię dla włosów. Nożyce nagrzewają się do 150 stopni Celsjusza, uszczelniając końcówki włosów, a co za tym idzie – odżywiając i regenerując. Jest to zabieg pielęgnacyjny na włosy, płatny dodatkowo 50 zł

Jaki daje efekt? Włosy nie tracą substancji nawilżających i ochronnych. Są bardziej puszyste, nabierają sprężystości i połysku. Stają się także bardziej podatne na układanie.

Dla kogo? Dla kobiet ze zniszczonymi, wysuszonymi, łamiącymi się włosami i rozdwojonymi końcówkami. Regularne zabiegi za pomocą gorących nożyczek pozwalają przywrócić naturalne piękno włosów.

* Koszt uzależniony jest od kondycji włosów i użytego materiału.

KOLORYZACJA

Koloryzacja – od 180 zł*

Zmiana koloru włosów to dla kobiet często duże wyzwanie. Nie każda decyduje się na radykalną zmianę. Mając na względzie różne potrzeby Klientek oferujemy szeroką paletę technik koloryzacji.

Duo-kolor

Technika ta- w zależności od wariantu ( 3D, Horizon, Sun Kiss, Brunette) – imituje efekt włosów naturalnie rozjaśnionych przez promienie słońca. Kosmyki włosów u nasady są ciemniejsze, na końcu natomiast rozjaśnione lub mają refleksy.

Dla kogo? Jest to doskonały wariant dla kobiet, które boją się dokonać radykalnej metamorfozy na włosach. Także kobiety, które do tej pory nie koloryzowały włosów będą usatysfakcjonowane z efektu.

Dekoloryzacja – płatna dodatkowo 50 zł*

ONDULACJA

Trwała ondulacja – od 160 zł*

Delikatny styling (podkreślenie fal na włosach) – od 160 zł*

Istnieje także możliwość wykonania częściowego stylingu.

Lampa do włosów ultradźwiękowa (podczerwień)

Lampa do włosów – 100 zł*

Ultradźwiękowa lampa z neonem srebra dzięki swej innowacyjnej technologii pozwala dotrzeć do rdzenia włosów. Za jej pomocą eksperci wtłaczają w głąb włosa produkty regenerujące, dobrane do indywidualnych potrzeb klienta. Składniki zawarte w ampułkach, koktajle odżywcze regenerują często mocno zniszczone włosy, nadając im na nowo połysk i nawilżenie.

Dla kogo? Zabieg polecany szczególnie osobom pragnącym skutecznej regeneracji i stymulacji wzrostu zdrowych, pięknych włosów.

Keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów – od 600 zł*

Ten niezwykle efektywny zabieg prostowania włosów oparty jest na działaniu kreatyny- głównemu składnikowi białkowemu skóry, włosów i paznokci. Keratyna już po pierwszym zabiegu widocznie wygładza i prostuje nawet mocno kręcone czy wysuszone i łamliwe włosy.

Dla kogo? Keratynowe prostowanie włosów jest zabiegiem idealnym dla kobiet, których włosy narażone są często na gorące powietrze suszarki, zniszczenia koloryzacją chemiczną, wysuszenie tradycyjnymi prostownicami. Także kobiety o bujnych lokach mogą dzięki temu zabiegowi szybko posiadać proste, piękne, gładkie włosy.

* Koszt uzależniony jest od kondycji włosów i użytego materiału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Instagram

@klinikawdowiak

Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek
08:00 - 20:00
Wtorek
08:00 - 20:00
Środa
08:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 16:00
Niedziela
ZAMKNIĘTE