O nas


O nas

Klinika Fryzjerstwa i Urody Wdowiak to miejsce z niepowtarzalną atmosferą, dające poczucie piękna oraz satysfakcji. Porady wykwalifikowanych ekspertów, elegancki design oraz zapach świeżej kawy zainspirują każdego do zasmakowania prawdziwej przyjemności i odważenia się na dokonanie mniejszych lub większych zmian w swoim wyglądzie. Wizyta w Klinice Wdowiak stwarza możliwość ubarwienia sobie szarej rzeczywistości.

Wszystko za sprawą uśmiechniętego personelu, który tworzą oddani swojej pracy profesjonaliści. To osoby nie tylko o bogatym doświadczeniu zawodowym, ale także pełne pasji i energii. W pracy inspirują się zarówno obowiązującą modą, jak i indywidualnymi oczekiwaniami Klientów.

Rozwój jako istotny czynnik napędzający twórcze działanie
hętnie angażujemy się w projekty, które wzbogacają nasze doświadczenie. Personel Kliniki Wdowiak systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, wzorując się na autorytetach w branży fryzjersko-kosmetycznej. Pracownicy salonu biorą udział w wielu pokazach i szkoleniach nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Dzięki nabytym umiejętnościom, światowe trendy stylistyczne z sukcesem przenoszone zostają na łódzkie ulice.

Dobra atmosfera gwarancją zaangażowania personelu i zadowolenia Klientów
W codziennym postępowaniu kierujemy się zrozumieniem i otwartością wobec drugiego człowieka. Naszym zdaniem, zgrany personel tworzy całość, która musi się wzajemnie uzupełniać. W związku z tym troszczymy się nie tylko o podwyższanie kwalifikacji zawodowych naszych ekspertów. Umożliwiamy im również rozwój umiejętności interpersonalnych. Jesteśmy przekonani, że podejmowane przez nas działania przyczyniają się do stworzenia wyjątkowej atmosfery, nad którą czuwamy osobiście.

Zaszczytem dla nas będzie gościć Państwa w naszej Klinice.

Idee, za którymi podążamy

W Klinice Fryzjerstwa i Urody Wdowiak odpowiadamy za kreowanie wizerunku osób o rozmaitych charakterach i temperamentach. Jest to kreatywne działanie przepełnione licznymi wyzwaniami, które nieustannie nas inspirują. Aby sprostać najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom Klientów, kierujemy się kilkoma prostymi zasadami.

Potrzeby Klienta wyznacznikiem naszych działań

Wieloletnia praca z ludźmi nauczyła nas uważnego słuchania oraz wyczulenia na zróżnicowane potrzeby. Dlatego chętnie rozmawiamy z każdym Klientem. Pytamy, jakie są Jego indywidualne oczekiwania. Służy to optymalnemu dopasowaniu usługi do konkretnego typu osobowości. Bogactwo wariantów zachęca nas do twórczego działania. Mobilizuje do wdrażania nowych rozwiązań. Wszystkim towarzyszy jeden cel - akcentowanie piękna, które tkwi w każdym człowieku.

Profesjonalizm kluczem do osiągnięcia sukcesu

Sukces rozumiemy m.in. jako zadowolenie naszych Klientów. O tym, że go osiągamy świadczy nieustające zainteresowanie osób, które korzystają z usług Kliniki Wdowiak. Istotne jest także zaangażowanie ludzi, z jakimi mamy przyjemność pracować. Nasz personel tworzą oddani pracy eksperci. Swoją pracę traktują jako misję, którą jest ukazywanie prawdziwego piękna. Dzięki temu, proponowane przez salon zabiegi fryzjersko-kosmetyczne zamieniają się w profesjonalne kuracje dla ciała, twarzy i włosów.

Skontaktuj się z nami

 

Instagram

@klinikawdowiak

Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek
ZAMKNIĘTE
Wtorek
08:00 - 20:00
Środa
08:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 16:00
Niedziela
ZAMKNIĘTE