Eksperci

Agnieszka Wdowiakstylistka i właścicielka Kliniki Wdowiak. Liczne szkolenia które odbyła i lata ciężkiej pracy, pozwoliły jej zdobyć ogromne doświadczenie i umiejętności. Kocha pracę zespołową, zaraża innych swoją pozytywną energią. Uwielbia tworzyć upięcia ślubne i doskonale czuje się w kreatywnych strzyżeniach. Klinika jest jej wielkim sukcesem i zarazem spełnieniem marzeń, dlatego z wielką troską dba o każdy szczegół i atmosferę panującą w salonie. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą wspaniałych córek Kamili i Karoliny z którymi również współpracuje zawodowo. W wolnym czasie bierze udział w licznych akcjach charytatywnych.

Karolina WdowiakZwiązana z Kliniką Wdowiak od zawsze. Jako manager dba o dobry wizerunek firmy, nie tylko w sieci. Jest odpowiedzialna za koordynację pracy w Klinice. Zapewnia pełen komfort każdego klienta. Uwielbia podróżować wolnym czasie.

Kamila WdowiakZajmuje się wizażem, stylizacją brwi i makijażem permanentnym. Praca jest jej pasją i zarazem spełnieniem dziecięcych marzeń. Czerpie niesamowitą satysfakcję z tego co robi. Perfekcjonistka, troszczy się o każdy szczegół i jakość wykonanej usługi. Intensywnie pracuje nad podnoszeniem swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jej zainteresowania to moda, sztuka oraz psychologia.

Marta KoperZ Kliniką Wdowiak współpracuje od 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobyła uczęszczając na studia, a także na licznych kursach i szkoleniach z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz biorąc udział w pokazach najnowszych trendów kosmetycznych. Prywatnie jest osobą komunikatywną, lubiącą kino i muzykę.

Klaudia Kolbuchstylistka fryzur związana z Klinika Wdowiak od 10 lat. Zajmuje się stylizacjami zarówno damskimi jak i męskimi. Nie boi się nowych wyzwań. Jej domena są koloryzacje i upięcia. Zawsze uśmiechnięta i otwarta na ludzi służy porada w sprawie pielęgnacji i stylizacji.

Ewelina Królstylistka fryzur, od 14 lat współpracuje z Kliniką Wdowiak. Umiejętności zdobyła w szkole fryzjerskiej oraz na licznych szkoleniach i pokazach, w których miała okazję uczestniczyć. Specjalizuje się w koloryzacjach oraz stylizacjach fryzur damskich i męskich. W swojej pracy zawsze dąży do perfekcji, a największą przyjemność sprawia jej uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta. Prywatnie większość swojego wolnego czasu poświęca na wychowaniu swoich ukochanych córek Zosi i Marysi.

Katarzyna RygielskaKasia od 18 lat rozwija swoje umiejętność w zawodzie fryzjera. Z Kliniką Wdowiak współpracuje od 7 lat. Przyciąga sympatycznym usposobieniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. W wolnym czasie całą uwagę poświęca dwóm ukochanym synom.

SylwekSylwek jest uczniem Kliniki Wdowiak od roku. Jego pasją jest fryzjerstwo, ponieważ w przyszłości bardzo chce zostać fryzjerem. Mówi że uczy się od najlepszych. Interesuje się piłką nożną.”>

AnitaKosmetyczka od kliku lat związana z Kliniką Wdowiak. Interesuje się technologią i składem kosmetyków oraz odnawialnymi źródłami energii. Uwielbia wykonywać zabiegi na twarz. Najbardziej lubi wykonywać kwasy DermaQuest Polska. W wolnych chwilach czyta książki.

KlaudiaW Klinice Wdowiak od listopada 2019. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Uwielbia połączenie siły kosmetyków, urządzeń oraz masażu, tak aby każda klientka wyszła z gabinetu w pełni zadowolona. Stara się cały czas poszerzać swoją wiedzę i koncentrować na potrzebach klienta. Zajmuje się też makijażem, który jest jej wielką pasją od wielu lat, dlatego ukończyła kurs I i II stopnia z zakresu makijażu profesjonalnego w PRO Make Up Academy. Uwielbia moment, kiedy klientka patrzy w lustro i podziwia efekt końcowy z pewnym siebie uśmiechem. Wierzy, że dobrze dopasowanym make-upem można zdziałać cuda, dlatego często eksperymentuje i szuka najlepszych technik.

MateuszOd ponad półtora roku w Klinice Wdowiak. Fryzjer który uwielbia strzyżenia męskie oraz koloryzacje. Od pewnego czasu fan nowej marki dostępnej w Klinice Wdowiak: Redken.

 

Instagram

@klinikawdowiak

Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek
ZAMKNIĘTE
Wtorek
08:00 - 20:00
Środa
08:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 16:00
Niedziela
ZAMKNIĘTE