Eksperci

Agnieszka WdowiakStylistka i właścicielka Kliniki Wdowiak. Liczne szkolenia które odbyła i lata ciężkiej pracy, pozwoliły jej zdobyć ogromne doświadczenie i umiejętności. Kocha pracę zespołową, zaraża innych swoją pozytywną energią. Uwielbia tworzyć upięcia ślubne i doskonale czuje się w kreatywnych strzyżeniach. Klinika jest jej wielkim sukcesem i zarazem spełnieniem marzeń, dlatego z wielką troską dba o każdy szczegół i atmosferę panującą w salonie. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą wspaniałych córek Kamili i Karoliny z którymi również współpracuje zawodowo. W wolnym czasie bierze udział w licznych akcjach charytatywnych.

Karolina WdowiakZwiązana z Kliniką od zawsze. Jako manager dba o dobry wizerunek firmy. Jest odpowiedzialna za koordynację pracy w Klinice. Zapewnia pełen komfort każdego klienta. Organizuje i prowadzi akcje promocyjne, nie tylko na facebook’u. Po godzinach studiuje Zarządzanie i Marketing. Uwielbia podróże, nie lubi się nudzić, kocha snowboard oraz kitesurfing.

Kamila WdowiakZajmuje się wizażem i makijażem permanentnym. Praca jest jej pasją i zarazem spełnieniem marzeń. Czerpie niesamowitą satysfakcję z przemian jakie przechodzą jej Klientki. Perfekcjonistka, troszczy się o każdy szczegół i jakość wykonanej usługi. Intensywnie pracuje nad podnoszeniem swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Jej zainteresowania to moda, sztuka, sport oraz psychologia, którą studiuje.

Marta KoperW zawodzie kosmetologa pracuje 9 lat. Z Kliniką Wdowiak współpracuje od 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobyła uczęszczając na studia, a także na licznych kursach i szkoleniach z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz biorąc udział w pokazach najnowszych trendów kosmetycznych. Prywatnie jest osobą komunikatywną, lubiącą kino, muzykę oraz aktywne spędzanie czasu wolnego

Ola SłowińskaKosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, lubiąca nowe wyzwania, śledząca najnowsze trendy obowiązujące w kosmetyce. Specjalistka w przedłużaniu paznokci i tworzeniu nietuzinkowych zdobień. Dokładny i estetyczny manicure sprawia, że Klienci chętnie do niej wracają. Dodatkową pasją Oli jest make-up okolicznościowy. Jest wesołą i energiczną osobą, z uśmiechem idącą przez życie.

Klaudia KolbuchStylistka w Klinice Wdowiak pracuje od 6 lat. Swoje kwalifikacje zawodowe zdobyła właśnie tutaj. Specjalizuje się w męskich strzyżeniach , kreatywnych koloryzacjach i upięciach. Zawsze dąży do perfekcji i daje z siebie wszystko. Wyznaje zasadę : traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany. W wolnym czasie całkowicie poświęca się rodzinie i przyjaciołom.

Ewelina KrólStylistka, od 9 lat współpracuje z Kliniką Wdowiak. Umiejętności zdobyła w szkole fryzjerskiej oraz na licznych szkoleniach i pokazach, w których miała okazję uczestniczyć. Specjalizuje się w koloryzacjach oraz stylizacjach fryzur damskich i męskich. W swojej pracy zawsze dąży do perfekcji, a największą przyjemność sprawia jej uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta. Prywatnie większość swojego wolnego czasu poświęca na wychowaniu swojej ukochanej córki Zosi.

Liliana Wilczyńska w zawodzie fryzjera pracuje siedemnastu lat. Od dziesięciu związana z Kliniką Wdowiak. Zajmuję się strzyżeniem, stylizowaniem i farbowaniem włosów. Uwielbia stylizacje ślubne i wieczorowe oraz niekonwencjonalne techniki koloryzacji. Doświadczenie zdobywa na szkoleniach organizowanych przez Klinikę. Lubi śledzić nowinki modowe. Prywatnie jest szczęśliwą mama małego Filipka.

Ola WłodarczykOd dwóch lat pełni w naszym zespole rolę stażystki. Zajmuje się zdobywaniem i szlifowaniem umiejętności pod okiem profesjonalistów. Chętnie podejmuje się nowych wyzwań, nie boi się nietuzinkowych rozwiązań. Jest zdolną, pracowitą, a przede wszystkim ambitną osobą. Mimo iż nadal uczęszcza do szkoły fryzjerskiej, dzięki swoim umiejętnością przekonała do siebie rzeszę klientów. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich. W wolnych chwilach czyta psychologiczne książki.

Katarzyna RygielskaOd 15 lat rozwija swoje umiejętność w zawodzie fryzjera. Z Kliniką Wdowiak współpracuje od 4 lat. Przyciąga sympatycznym usposobieniem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. W wolnym czasie całą uwagę poświęca dwóm ukochanym synom.

Radosław CzupryńskiKolejna z nowych twarzy w Klinice. Posiada tytuł technika fryzjerstwa, doskonale wkomponował się w nasz zespół w roli stażysty. Cały czas szkoli swoje umiejętności u najlepszych. Dzięki swojemu entuzjazmowi i pozytywnej energii wniósł wiele uśmiechu na twarze klientów oraz współpracowników. Uwielbia basen i rower.

 

Instagram

@klinikawdowiak

Facebook

Godziny otwarcia

Poniedziałek
08:00 - 20:00
Wtorek
08:00 - 20:00
Środa
08:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 20:00
Sobota
08:00 - 16:00
Niedziela
ZAMKNIĘTE